Iğdır Gebelik Akademisi

Anasayfa Referanslarımız Iğdır Gebelik Akademisi

Iğdır Gebelik Akademisi

Doula - Doğuma Hazırlık

Sunulan Hizmet

Web Tasarım
Google Seo

Hizmet Başlangıcı

2018

Teşekkür ve Bilgilendirme

Iğdır Gebelik Akademisi; web tasarım ve web yazılım çözümleri için Sağlık Uzmanlarını tercih etti. Seo uyumlu responsive web sitesine sahip olmak adına bizden hizmet almayı tercih ettiği için kendilerine teşekkür ederiz.

Iğdır Gebelik Akademisi için hazırlanan web sitesi; mobil uyumludur. Her ekran ve cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Web sitesi; HTML5 teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. W3C arama motoru standartlarını desteklemektedir. Sayfalar oldukça hızlı açılacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, web sitesinin bir bloğu bulunmaktadır. Sosyal medya iconları ve nofollow bağlantıları yer almaktadır. Site içi linkleme ve düzenleme için zenginleştirilmiş metin editörü kullanılmıştır. Siteye en uygun anahtar kelimeler belirlenmiştir. Web sitesinde bulunan içerikler; tamamen özgün olmakla beraber başka sitelerden alınması kesinlikle söz konusu değildir. Bunun yanı sıra, sitede kullanılan fotoğrafların her biri özgündür.

Hazırlamış olduğumuz web sitesinin kullanıcı dostu bir arayüzünün olduğunu söyleyebiliriz. Siteyi ziyaret edenlerin aradıkları bilgilere en kısa sürede ulaşması adına çok pratik bir site düzeni hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra, sitenin görsel açıdan cezbedici olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.