Prof. Dr. Hayrullah Derici

Anasayfa Referanslarımız Prof. Dr. Hayrullah Derici

Prof. Dr. Hayrullah Derici

Genel Cerrahi Uzmanı

Sunulan Hizmet

Web Tasarım
Google Seo

Hizmet Başlangıcı

2018

Teşekkür ve Bilgilendirme

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hayrullah Derici; web tasarım ve web yazılım çözümleri için Sağlık Uzmanlarını tercih etti. Seo uyumlu responsive web sitesine sahip olmak adına bizden hizmet almayı tercih ettiği için kendisine teşekkür ederiz.

Kendisi için hazırlanan web sitesi; mobil uyumludur. Her ekran ve cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Web sitesi; HTML5 teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır. W3C arama motoru standartlarını desteklemektedir. Sayfalar oldukça hızlı açılacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, web sitesinin bir bloğu bulunmaktadır. Sosyal medya iconları ve nofollow bağlantıları yer almaktadır. Site içi linkleme ve düzenleme için zenginleştirilmiş metin editörü kullanılmıştır. Siteye en uygun anahtar kelimeler belirlenmiştir. Web sitesinde bulunan içerikler; tamamen özgün olmakla beraber başka sitelerden alınması kesinlikle söz konusu değildir. Bunun yanı sıra, sitede kullanılan fotoğrafların her biri özgündür.

Prof. Dr. Hayrullah Derici’nin özgeçmişi ve akademik çalışmaları belirtilmiştir. Bunun yanı sıra, vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı açıklamalar yapılmıştır. Doktorumuzun muayenehanesinden bilgilere ve fotoğraflara yer verilmiştir. Bilgilendirme kısmında doktorumuzun eklemiş olduğu makaleler bulunmaktadır. Bu sayede, kendisinin uzmanlık alanıyla ilgili çok değerli bilgilerin sitenin ziyaretçileri tarafından öğrenilmesi sağlanmıştır.

Sitemizin iletişim kısmında muayenehanenin adresinin yanı sıra doktorumuza ulaşabileceğiniz mail adreslerine ve aynı zamanda randevu numarasına yer verilmiştir. Muayenehaneye nasıl gidileceğine dair detaylı yol tarifi siteye eklenmiştir. Prof. Dr. Hayrullah Derici’ye ulaşabileceğiniz Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin ve Youtube hesaplarının da sitemizde bulunduğunu söylemeliyiz.

Hazırlamış olduğumuz web sitesinin kullanıcı dostu bir arayüzünün olduğunu söyleyebiliriz. Siteyi ziyaret edenlerin aradıkları bilgilere en kısa sürede ulaşması adına çok pratik bir site düzeni hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra, sitenin görsel açıdan cezbedici olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.